TŪRISMA INFORMĀCIJA

Tūrisma informācija

Jūrmala ir pilsēta uz viļņa – uz pārmaiņu un veiksmes viļņa, uz mīlestības un cerību viļņa!
Tā ikvienu aicina šeit atgriezties vēl un vēl!

jūrmala

Ķemeru nacionālais parks

Ķemeru nacionālais parks kā trausls dārgakmens sevī glabā Latvijā un Eiropā jau par retām kļuvušas dabas vērtības – neskartus augstos sūnu purvus, mitros melnalkšņu mežus, palieņu pļavas un putniem bagātus piejūras ezerus. Tas ir patvērums un dzīves vieta daudzām retām un aizsargājamām augu un dzīvnieku sugām - gan krāšņām un viegli pamanāmām, gan necilām un tikko saskatāmām.

Latvijas Kempingu Asociācija

LKA Apceļo Latviju kopā ar labākajiem kempingiem!

Līvu Akvaparks

Vienmēr silti!

Live Riga

Latvijas galvaspilsētas tūrisma informācija.

Dzintaru koncertzāle

Dzintaru koncertzāles lielā zāle tika celta kā viena no Latvijā pirmajām atvērta tipa koncertzālēm, tās akustiskais un konstruktīvais risinājums ir viens no labākajiem sasniegumiem šajā jomā. Vaļējās sānu malas ļauj telpai saplūst ar apkārtējo Jūrmalas kāpu parka ainavu. Lielajā zālē ir 2024 sēdvietas un restorāns ar aptuveni 200 vietām.

Jūrmalas muzejs

Muzeja krājumā ir gandrīz 52 tūkstoši priekšmeti, kas apkopoti daudzveidīgās vēstures, mākslas un zemūdens vēstures priekšmetu kolekcijās. Muzejā ir vairākas izstāžu zāles, pastāvīgā vēstures ekspozīcija, kafejnīca, suvenīru veikaliņš, telpas semināriem un konferencēm.

Tūrisma attīstības valsts aģentūra

Ceļotājiem Latvija ir ieguvums. Tā ir zaļa zeme plašiem mežiem un neskartu dabu. Tā ir zeme ar smilšainām jūrmalas pludmalēm, kas atrodas rokas stiepiena attālumā no pilsētām ar senu vēsturi un kultūras tradīcijām, bagātu arhitektūru un aizraujošiem apskates objektiem. Ar rimtu dzīves ritumu laukos, ar mūsdienīgām pilsētām, ar neuzmācīgiem, bet viesmīlīgiem cilvēkiem un drošu vidi.

 

 

   
   

 

Latvijas Kempingu asociācija Jūrmalas pilsēta Līvu Akvaparks Ķemeru Nacionālais parks